Jdi na obsah Jdi na menu
 


.

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Masáž postupně uvolňuje fyzické, psychické a energetické úrovně, celkově harmonizuje tělo i duši. Stimuluje krevní oběh, podporuje přirozenou detoxikaci těla, odstraňuje bolest, únavu i napětí. 

NABÍZÍME:

  • Relaxační masáže
  • Rekondiční a sportovní
  • Medová masáž
  • Obličejová masáž
  • Reflexní teraie
  • Kombinovaná masáž
  • Zdravotní masáž

     OBJEDNÁVKY NA tel. 606 083 450 - Jana Holešinská

nebo osobně STUDIU ILLI, Jihlavská 49, Okříšky

 

REKONDIČNÍ A RELAXAČNÍ MASÁŽ

Klasická relaxační masáž působí blahodárně na tělo i mysl. Masáž postupně uvolňuje zatuhlé svaly, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva, příznivě působí na pohybový aparát. Během masáže dochází k uvolnění psychického napětí, odbourání stresu, odstranění únavy, zmírnění bolestí kloubů a hlavy, zlepšení duševní pohody a celkové regeneraci organismu. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkové pozitivně ovlivňuje stav člověka.

 MASÁŽE DLE INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB KLIENTA

 Masáž záda - šíje - nóhy - ruce    
 Individuální masáž  30min.  150,-
 Individuální masáž  60min.  300,-
     
Reflexní terapie  60min.  300,-
  .  

 

 INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Tato technika je v Indii praktikována více než tisíc let. Indickou masáží hlavy se zbavíte napětí způsobeného tlakem současného moderního způsobu života. Hlava, krk a ramena jsou důležitá energetická centra, kde se ve stresu hromadí napětí - to se projevuje v podobě ztuhlého krku a ramen, napětí v očích, někdy i vypadáváním vlasů. Masáž pomáhá rozptýlit celkové napětí, pomáhá od problémů spojených se stresem. Masáž obsahuje uvolnění šíje, masáž vlasové a obličejové části.

 

REFLEXNÍ TERAPIE

Tato metoda využívá reflexních bodů na chodidle a nártu nohy, vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo - tlakem na body se tak působí na svaly, klouby, orgány s nimi spojenými. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.