Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co dělá ruce krásné?

Nehty by měly být zdravé, silné, dobře ošetřené a pokožka dostatečně hydratovaná. Proto byste měla ošetřovat ruce výživným krémem, kdykoliv je to možné.

Pokud máte nehty křehké a lámavé, začněte s jejich výživou. Namísto základního laku používejte speciální formule s obsahem protejnů a vápníku. Používejte zpevňující laky, avšak vybírejte si ty bez obsahu formaldehydu - ten nehty vysušuje, čímž je oslabuje.

Odborníci doporučují pravidelně střídat domácí a profesionální péči o ruce. Naučte se o své nehty a ruce pečovat sama a zároveň si dopřejte alespoň jednou za 5 týdnů chvilku relaxu v nehtovém studiu. Odměnou vám budou krásné ruce a zdravé, pěstěné nehty.

 

 MANIKÚRA KLASICKÁ  

  • úprava nehtové kůžičky
  • zapilování tvaru nehtu
  • zaleštění povrchu
  • výživa nehtového lůžka(olejíček)
  • vmasírování krému s obsahem vitamínu E

 

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

P-SHINE je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřeny speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů. Takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům(voda, saponáty apod.)

P-SHINE obsahuje - včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka(těží se v Japonském moři), bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5.

Pro udržení výživných vlastností P-shinu se doporučuje aplikace 1-2x do měsíce.